abonneer nu
vinkje
DE STELLING
poll
Staking bussen
Het streekvervoer gaat vanaf maandag opnieuw staken. Dit keer voor onbepaalde tijd. Onze stelling: Een of twee dagen staken kan, maar de onzekerheid over de periode zonder busvervoer is voor de reiziger onaanvaardbaar.
dossiers
Schiphol wil in de toekomst ongeveer 10.000 vluchten naar Lelystad Airpo...
Mag basisschool ’t PuzzelsTuk in Tuk blijven of moet ze verhuizen naar...
In 2005 is het bestemmingsplan Eeserwold, het bedrijventerrein langs de ...
Ook in Steenwijkerland zijn op 21 maart 2018 de gemeenteraadsverkiezingen.
Steenwijk

Dit zijn de geslaagden op CSG Eekeringe

Geplaatst op donderdag 14 juni 2018 13:03
  • © NDC/ Michiel Kolle

pinterestmail

Steenwijk - Aan CSG Eekeringe zijn de volgende leerlingen geslaagd voor het examen:

VMBO

KADER – Dienstverlening & Commercie

Eesveen: Rick Regelink

Giethoorn: Eva Meester

Scheerwolde: Roan Leerling

Steenwijk: Seda Cankurtaran, Noah Drijver, Stef Gaal, Ashley Groen, Marit Hintzbergen, Chris Holkamp, Ramona Ketting, Tiemen Koopmans, Damien de Lange, Rick Menkhorst, Ronald Odink, Damien Oosterveld, Jasper Pit, Dana Schonewille, Michelle Walker, Robin van de Wetering, Nova van der Zandt

Steenwijkerwold: Jens Nijmeijer

Wapserveen: Christina de Boer

 

KADER – Jong Ondernemen

Eesveen: Brenda Piest

Giethoorn: Jord Wildeboer

Havelte : Maarten van den Brink, Bas Landman

Meppel: Tygo Bosch

Scheerwolde: Colin Eikelboom

Steenwijk: Thomas van de Bult, Dimitris Garanatsis, Rosan Outjes, Justin Tuinstra, Thom Westerveen

Steenwijkerwold: Niels Luten, Marleen Ziel

Tuk: Kirsten Brouwer

Zuidveen: Gerben Brandts

 

KADER – Zorg & Welzijn

Giethoorn: Evelien Hamstra, Zoë Petter, Winy Wildeboer

Steenwijk: Elisa Apol, Rabiya Ata, Asli Bruinenberg, Danique van Buiten, Merith Ellen, Taner Halici, Lisa Huisman, Marije Klarenbeek, Rianne Roudijk, Ilse Teleng, Samantha van der Velde

Steenwijkerwold: Sam Wisman

Tuk: Gwenda van Dijk, Hannah Westrik

Wapserveen: Anna van Unen

 

BASIS – Dienstverlening & Commercie

Blokzijl: Lucian Bakker, Merel Otto

Havelte: Quinty Venema

Nijensleek: Noa van Deelen

Paasloo: Devin Bouma

Steenwijk: Darwin Bos, Justin van Dijk, Bradley Hulleman, Daniëlle Otter, Demian Spijkerman, Délano Tirtosentono, Damian Vogelezang

Steenwijkerwold: Matthijs Zwiers

Tuk: Iwan Wijkstra

Zuidveen: Chelique Schmitz

 

BASIS – Jong Ondernemen

Steenwijk: Damian Engelhart, Morris van Essen, Mylan Lubbinge

Vledderveen: Joeri Veldhuizen

 

BASIS – Zorg & Welzijn

Blokzijl: Marjolijn Klarenbeek

Marknesse: Esmee van der Heide

Steenwijk: Merel Bollema, Marit de Jong, Xaviera Reinders, Jennifer Stik

 

MAVO

Basse: Anna Dedden

Eesveen: Denny Kloeten

Giethoorn: Tom Toet

Kalenberg: Emma Jongschaap

Marijenkampen: Simone Wardenier

Nijensleek: Anna Paulssen

Noordwolde: Julian Hoekstra

Scheerwolde: Joeri Huismans

Steenwijk: Britt Bollema, Tess Bremer, Olivier Dijksma, Daan Jollie, Iris de Jonge,

Concha van Kampen, Nikita Kleiker, Carin Mollema, Dian Regeling, Anne-Fleur Terweij, Olivier Vernooij, Wout Visser, Jennifer Walkier, Enrico Wiggeman

Steenwijkerwold: Anke Mulder

Steggerda: Mirjam van Ginkel

Tuk: Merith Beute, Jenna Maasbach, Corine Regtop, Anine Toeter, Lucas Westrik, Britt Zwolle

Wapserveen: Luna Lindblom

Wateren: Sven Heegen

Willemsoord: Thijs Bosma

whatsappTip de redactie via WhatsApp! Voeg 'Steenwijker Courant' toe als contact in uw telefoon, 06-5751 5176, en stuur ons uw tips, foto’s en video’s.
LAAT EEN BERICHT ACHTER

U moet zijn ingelogd om een bericht te kunnen plaatsen. Log in of registreer je om een reactie te kunnen plaatsen.